Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Wolontariat uczniowski

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,
ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,
z jakim tej pomocy się udziela.”
Jan Paweł II 

Aby pomóc młodzieży mającej problemy z matematyki stowarzyszenie postanowiło zorganizować wolontariat uczniowski. Na apel nauczycieli matematyki zgłosiła się jedna uczennica i dziesięciu uczniów, gotowych poświęcić swój czas by pomóc każdemu z naszych uczniów, którzy do nich się zgłoszą. Zasady działania wolontariatu określa ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, więc aby wszystko przebiegało zgodnie z przepisami do współpracy przy organizacji wolontariatu zaprosiliśmy stowarzyszenie Sursum Corda. 4 października (piątek) o godzinie 11-tej w świetlicy szkolnej odbyło się szkolenie dla wolontaruszy prowadzone przez Panią Halinę Rams Wiceprezesa Sursum Corda. Zachęcamy wszystkich uczniów mających problemy ze zrozumieniem nawet najtrudniejszych pojęć, działów, twierdzeń z dziedziny matematyki. Pomożemy wszystkim chętnym.

A oto lista naszych wolonatriuszy:

1. Joanna Pociecha III c LO  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Grzegorz Pawlak III c LO - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Łukasz Jeleń III m T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   pomoże też z przedmiotów zawodowych (mechatronika)

4. Bartosz Gardoń III j T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Tomasz Wiewióra III j T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Arkadiusz Mężyk III i T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7. Tomasz Fuks II j T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8. Arkadiusz Kania II j T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

9. Patryk Kołbon II g T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

10. Kacper Krzyżak I i T -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

11. Arkadiusz Klimek I i T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12. Adrian Jeleń II m T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     dodatkowo może pomóc z fizyki

Bezpośrednią opiekę nad wolontaruszami sprawują pp. Barbara Wideł i Zuzanna Durlak.