Mistrzowie Matematyk

Zgodnie z przyjętym programem stypendialnym stypendyści mają obowiązek uczestniczenia w wolontariacie uczniowskim ZSEM, oraz uczestniczenia w zajęciach poszerzających wiedzę z matematyki w Insttucie Technicznym PWSZ. Od II semestru stypendyści chodzą na wykłady z przedmiotu "Algebra liniowa z geometrią analityczną"

W roku szkolnym 2014/2015 stypendystami programu "Mistrzowie Matematyki są uczniowie klas I:

- Arkadiusz Chudy

- Kamil Migacz

- Dawid Potoczek

- Witold Barcz

W ramach programu stypendialnego "Mistrzowie Matematyki" uzdolnieni matematycznie uczniowie klas pierwszych ZSEM mogą ubiegać się o stypendium w wysokości 150 zł/miesiąc. Więcej szczegółów w regulaminie. Wnioski należy składać do 30 września.

Pliki do ściągnięcia: regulamin, wniosek o przyznanie stypendium.