Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Rowerem po Pogórzu Rożnowskim - folder

W dniu 8 września w Miasteczku Galicyjskim podczas wernisażu otwierającego wystawę fotograficzną odbyło się podsumowanie projektów Rowerem po Pogórzu Rożnowskim.

Przybyli goście w tym Pani Bożena Jawor, Wiceprezydent Nowego Sącza, Pani Anna Brach, dyrektor PCWOP w Starostwie Powiatowym, Pan Walenty Szarek, dyrektor ZSEM gratulowali młodzieży i organizatorom pięknej pasji, jaką jest turystyka rowerowa. Wystawę można oglądać do 22 września br., natomiast zainteresowani folderem mogą go otrzymać w stowarzyszeniu, CIT oraz PTTK.

 


 

Miesiąc lipiec to czas ciężkiej pracy dla koordynatora i głównego realizatora zadania. Opracowanie tras, opis wycieczek, przygotowanie zdjęć, z tym wszystkim należało uporać się do pierwszych dni sierpnia, żeby można było przekazać komplet do drukarni. Na dzień dzisiejszy trwają ostatnie przygotowania do wernisażu, który odbędzie się 8 września w Miasteczku Galicyjskim. Foldery w ilości 1000 sztuk są już wydrukowane. Zapraszamy na wernisaż. (dodano 28 września 2014)

c_220_150_16777215_00_images_Stowarzyszeni_Sadecki_Elektryk_-_plakat_A3_may.jpg

 

 


 

To drugi projekt stowarzyszenia pod tym samym tytułem, w pierwszym chodziło o dofinansowanie wycieczek i obozu rowerowego dla młodzieży szkolnej. Ten natomiast ma na celu opracowanie folderu (broszury) zawierającego propozycje kilku wycieczek rowerowych po Pogórzu Rożnowskim i promujących ten region. Materiały zostaną opracowane przez Marka Ryglewicza autora wielu przewodników rowerowych po Sądecczyźnie a wydane profesjonalnie w jednym z wydawnictw sądeckich. Oficjalne zaprezentowanie folderu odbędzie się na wernisarzu wystawy fotograficznej pt. Wycieczki rowerowe po Pogórzu Rożnowskim. Wystawa zostanie zorganizowana w kawiarni artystycznej BWA w Nowym Sączu. Projekt jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu