Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Nowy Sącz - smart city II edycja

Rozpoczynamy warsztaty w ramach projektu. Z uwagi na duże zainteresowanie zdecydowaliśmy, że będą prowadzone w 4 grupach przez pp. Tomasz Luber, Adam Niemczak, Dominik Pres, Marek Ryglewicz . Poniżej  listy uczestników prowadzonych przez nauczycieli:

p. Tomasz Liber

p. Adam Niemczak

p. Dominik Pres

p. Marek Ryglewicz

plakat ubiegły rok5 marca zakończyliśmy nabór uczniów do projektu. Zakładaliśmy udział w projekcie 30 uczestników, zgłosiło się 65 uczniów z klas I, II i III. Nie da się ukryć, że jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem. Cieszy bardzo, że młodzież interesuje się problemami miasta i chce świadomie wpływać  na podejmowane decyzje. Lada dzień ustalimy terminy warsztatów  podczas których młodzi ludzie zostaną wprowadzenie w tematykę smart city. 


 

Rozpoczynamy II edycję projektu, który w ubiegłym roku cieszył się dużym zainteresowaaniem. Do udziału zapraszamy uczniów klas I, II i III Zespołu Szkół Elektryczno - Mechanicznych. Zapisy do 5 marca 2018, ilość miejsc ograniczona. więcej informacji w regulamin

Serdecznie zapraszamy, zgłoszenia u pp. Tomasza Libra i Marka Ryglewicza.