Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Program stypendialny "Młode Talenty" II tura 2017

Organizatorzy liczyli na większą liczbę wniosków. Ostatecznie wpłynęło 6, z tym , że 2  komisja stypendialna odrzuciła ze wzgledu na niespełnienie warunków regulaminu.

Ostatecznie stypendia otrzymali:

1. Piotr Sokołowski z klasy II i 300 zł

2. Kacper Gagatek z klasy IVg  300 zł

3. Rafał Dutka z kalsy IV g 500 zł

4. Karol dara z klasy IV i 500 zł.

Ze stypendystami stowarzyszenie zawarło stosowne umowy stypendialne, a na konta stypendystów wpłynęły przyznane środki, które uczniowie przeznaczą na zakup części i podzespołów niezbędnych do wykonania wymyślonych przez siebie projektów technicznych. Wszyscy mamy nadzieję, że 1 grudnia 2017 na VII Pikniku Naukowym w Elektryku nasi stypendyści zaprezentują swoje prace. Dodam, że środki na stypendia pochodzą z darowizny otrzymanej od firmy WIŚNIOWSKI.

zdj.1

Rozpoczynamy nabór wniosków stypendialnych do II tury programu "Młode Talenty". O wsparcie ubiegać się mogą uczniowie ZSEM. Na stypendia w tej turze stowarzyszenie przeznacza 5 tys. zł, które w formie darowizny otrzymamy z firmy WIŚNIOWSKI. Maksymalna kwota jednorazowego stypendium wynosi 500 zł.  Więcej szczegółów w regulaminie.

Do pobrania regulamin oraz wniosek stypendialny

 

logo1