Program stypendialny "Młode Talenty"

Organizatorzy liczyli na większą liczbę wniosków. Ostatecznie wpłynęło 6, z tym , że 2  komisja stypendialna odrzuciła ze wzgledu na niespełnienie warunków regulaminu.

Ostatecznie stypendia otrzymali:

1. Piotr Sokołowski z klasy II i 300 zł

2. Kacper Gagatek z klasy IVg  300 zł

3. Rafał Dutka z kalsy IV g 500 zł

4. Karol dara z klasy IV i 500 zł.

Ze stypendystami stowarzyszenie zawarło stosowne umowy stypendialne, a na konta stypendystów wpłynęły przyznane środki, które uczniowie przeznaczą na zakup części i podzespołów niezbędnych do wykonania wymyślonych przez siebie projektów technicznych. Wszyscy mamy nadzieję, że 1 grudnia 2017 na VII Pikniku Naukowym w Elektryku nasi stypendyści zaprezentują swoje prace. Dodam, że środki na stypendia pochodzą z darowizny otrzymanej od firmy WIŚNIOWSKI.

zdj.1

Rozpoczynamy nabór wniosków stypendialnych do II tury programu "Młode Talenty". O wsparcie ubiegać się mogą uczniowie ZSEM. Na stypendia w tej turze stowarzyszenie przeznacza 5 tys. zł, które w formie darowizny otrzymamy z firmy WIŚNIOWSKI. Maksymalna kwota jednorazowego stypendium wynosi 500 zł.  Więcej szczegółów w regulaminie.

Do pobrania regulamin oraz wniosek stypendialny