Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

VII Piknik Naukowy w Elektryku

Przypominamy, że 27.10.br. mija termin na zgłoszenie swojego udziału w VII Pikniku Naukowym w Elektryku.


No to do boju!

Umowa z UMWM podpisana, regulaminy i karty zgłoszeń opracowane, plakat gotowy.... można więc zaczynać. Spotkamy się na pikniku dopiero 1 grudnia br. , ale czy projekty już gotowe ? Tak, tak, trzeba wziąść się do pracy jeśli chcemy zaimponować swoim pomysłem , czy rozwiązaniem. Tak jak w ubiegłym roku można swoje prace zgłaszać w 4 kategoriach, startować może młodzież ze wszystkich szkół Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Więcej szczegółów w regulaminie.

Karta zgłoszenia

Regulamin

plakat7piknik

 

 

 

 

 

 

 


 

Super informacja z Krakowa !

W ostatnich dniach na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pojawił się komunikat o rozstrzygnięciu konkursu pn. "Bon edukacyjny".  Znależliśmy się w grupie organizacji, które otrzymały dofinansowanie i to w znacznie większej wysokości niż w ubiegłym roku. Przypominam, że chodzi o VII Piknik Naukowy w Elektryku, który od poprzedniego roku ma zasięg regionalny. Teraz czekamy na podpisanie umowy z UMWM i rozpoczynamy przygotowania.


 

VII Piknik Naukowy w Elektryku stowarzyszenie zaplanowało na grudzień 2017. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji stowarzyszenie zamierza zorganizować go dla młodzieży ze wszystkich szkół Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. W lutym złożyliśmy ofertę w ramach otwartych konkursów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pn. Bona edukacyjny. Rozstrzygnięcie nastąpi w I połowie maja 2017