Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Program Stypendialny Mistrzowie Matematyki - edycja III

W roku szkolnym 2016/2017 wpłynęła rekordowa liczba wniosków stypendialnych. O stypendia "Mistrzowie Matematyki" ubiegało się 30 uczniów z klas II, III i IV ZSEM. Komisja stypendialna  po rozpatrzeniu wszystkich wniosków postanowiła przyznać stypendia w wysokości 150 zł/miesiąc następującym uczniom:

 

  1. Bartosz Mrówka -kl. II m T
  2. Arkadiusz Orzeł - kl. II e T
  3. Paweł Bałuszyński - kl. II t T
  4. Bogdan Kulig - kl. II i T
  5. Witold Barcz - kl. III g T
  6. Jakub Bieryt - kl. III e T
  7. Mateusz Garwol - kl. III g T
  8. Arkadiusz Chudy -kl. III t T
  9. Michał Szkarłat - kl. IV k T
  10. Grzegorz Jurek - kl. IV g T

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy.

Celem podpisania umowy stypendialnej prosimy o pilny kontakt z Prezesem stowarzyszenia p. Markiem Ryglewiczem ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )


 

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Sądecki Elektryk rozpoczyna program stypendialny "Mistrzowie Matematyki". Mecenasem programu jest Fundacja mBanku, natomiast swoją cegiełkę dokładają też:Sądeckie Wodociągi, Rada Rodziców i stowarzyszenie.

W ubiegłym roku szkolnym z programu Mistrzowie Matematyki skorzystało 8 uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Rozliczenie programu zostało pozytywnie ocenione przez fundację MBanku i w związku z tym  na  rok szkolny 2016/2017 mogliśmy ubiegać się o większe środki finansowe. Do tego dołożyliśmy kwoty pozyskane od darczyńców oraz własne i w ten sposób jesteśmy przygotowani na ufundowanie 10 stypendiów dla uzdolnionej matematycznie młodzieży Elektryka. Zakładamy, że stypendia dostanie 4 uczniów klas drugich i trzecich oraz dwóch uczniów klas czwartych. Szczegółowe zasady podane są w regulaminie, natomiast zainteresowani otrzymaniem stypendiów muszą wypełnić wnioski stypendialne i złożyć je do 20 września br. u pedagoga szkolnego.

Regulamin.

Wniosek.