Program stypendialny Młode Talenty

Wykaz projektów, które zamierzają realizować pierwsi stypendyści programu Młode Talenty

1. Dawid Liberda i Mateusz Furtak - zamierzają opracować i zbudować AQSystem służący do zbierania aktualnych informacji o warunkach atmosferycznych i zanieczyszczeniu powietrza. Użytkownicy AQSystem będą mogli podejrzeć aktualne informacje poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną.

2. Jakub Grodny - zamierza zbudować drukarkę 3d z głowicą miksującą CMY

3. Mateusz Gaewol i Filip Oleksy - zaprojektują i zbudują automat do dozowania napojów zastępujący barmana

4. Paweł Dlugosz i Marcin Zawalski - zamierzają stworzyć wirtualne laboratorium, w którym będzie można przeprowadzać różne doświadczenia

Młodym naukowcom życzymy powodzenia !

„Młode Talenty”

- program stypendialny Stowarzyszenia Sądecki Elektryk

rok 2017, tura I

Sponsorzy programu stypendialnego

Lista uczniów ZSEM, którzy otrzymali jednorazowe stypendium  na realizację projektów technicznych

LP

Imię i nazwisko, klasa

Wysokość stypendium w zł

Dawid Liberda, II j

490 zł

Mateusz Furtak, II j

470 zł

Jakub Grodny, IV i

Mateusz Garwol, III g

300 zł

Filip Oleksy, III g

Paweł Długosz, III j

Marcin Zawalski, III j

500 zł

Z w/w zostaną zawarte umowy stypendialne, które będą podstawą wypłaty przyznanych stypendiów.

Uwaga:

We wrześniu 2017 odbędzie się II tura, podczas której kolejni uczniowie ZSEM będą mieli możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach programu stypendialnego „Młode Talenty”.

Informacja dla uczniów ZSEM

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk informuje, że w dniach 2.01 -25.01 można składać wnioski stypendialne w ramach programu stypendialnego Młode Talenty. Przypominamy, że  program stypendialny Młode Talenty przeznaczony jest na wspieranie inicjatyw uczniowskich  w  zakresie  realizowania  samodzielnych projektów i prac technicznych. Wnioski wraz kompletną dokumentacja można składać u Pana Adama Niemczaka i Tomasza Libra lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Regulamin programu stypendialnego oraz wnioski stypendialne są dostępne poniżej.

Sponsorzy programu stypendialnego

W dniu 21 listopada 2016 Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Elektryk podjął uchwałę w sprawie utworzenia programu stypendialnego Młode Talenty. Program stypendialny Młode Talenty przeznaczony jest na wspieranie inicjatyw uczniowskich  w  zakresie  realizowania  samodzielnych projektów i prac technicznych. Środki finansowe  stanowiące fundusz programu stypendialnego pochodzić będą z darowizn firm, instytucji, organizacji pozarządowych , wpłat osób prywatnych oraz ze środków własnych Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zasady przyznawania stypendiów są uregulowane w regulaminie programu stypendialnego Młode Talenty.

Zgodnie z regulaminem I tura programu stypendialnego zostanie uruchomiona w styczniu 2017. W I turze  zostanie rozdysponowane 5000 zł.

Bardzo liczymy na życzliwość i prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. Datki w dowolnej wysokości można składać na konto stowarzyszenia Bank BGŻ BNP Paribas S.A   98 2030 0045 1110 0000 0387 2230 z dopiskiem darowizna na program stypendialny Młode Talenty

Do pobrania regulamin  oraz wniosek o przyznanie stypendium.