Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Program stypendialny Młode Talenty

 

 Wykaz projektów, które zamierzają realizować pierwsi stypendyści programu Młode Talenty

1. Dawid Liberda i Mateusz Furtak - zamierzają opracować i zbudować AQSystem służący do zbierania aktualnych informacji o warunkach atmosferycznych i zanieczyszczeniu powietrza. Użytkownicy AQSystem będą mogli podejrzeć aktualne informacje poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną.

2. Jakub Grodny - zamierza zbudować drukarkę 3d z głowicą miksującą CMY

3. Mateusz Gaewol i Filip Oleksy - zaprojektują i zbudują automat do dozowania napojów zastępujący barmana

4. Paweł Dlugosz i Marcin Zawalski - zamierzają stworzyć wirtualne laboratorium, w którym będzie można przeprowadzać różne doświadczenia

Młodym naukowcom życzymy powodzenia !


 

„Młode Talenty”

 

- program stypendialny Stowarzyszenia Sądecki Elektryk

 

rok 2017, tura I

 

Sponsorzy programu stypendialnego

 

            

 

Lista uczniów ZSEM, którzy otrzymali jednorazowe stypendium  na realizację projektów technicznych

 

LP

Imię i nazwisko, klasa

Wysokość stypendium w zł

1

Dawid Liberda, II j

490 zł

2

Mateusz Furtak, II j

470 zł

3

Jakub Grodny, IV i

500 zł

4

Mateusz Garwol, III g

300 zł

5

Filip Oleksy, III g

500 zł

6

Paweł Długosz, III j

500 zł

7

Marcin Zawalski, III j

500 zł

 

Z w/w zostaną zawarte umowy stypendialne, które będą podstawą wypłaty przyznanych stypendiów.

 

Uwaga:

 

We wrześniu 2017 odbędzie się II tura, podczas której kolejni uczniowie ZSEM będą mieli możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach programu stypendialnego „Młode Talenty”.

 

 


 

Informacja dla uczniów ZSEM

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk informuje, że w dniach 2.01 -25.01 można składać wnioski stypendialne w ramach programu stypendialnego Młode Talenty. Przypominamy, że  program stypendialny Młode Talenty przeznaczony jest na wspieranie inicjatyw uczniowskich  w  zakresie  realizowania  samodzielnych projektów i prac technicznych. Wnioski wraz kompletną dokumentacja można składać u Pana Adama Niemczaka i Tomasza Libra lub drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Regulamin programu stypendialnego oraz wnioski stypendialne są dostępne poniżej.

Sponsorzy programu stypendialnego

      


 

W dniu 21 listopada 2016 Zarząd Stowarzyszenia Sądecki Elektryk podjął uchwałę w sprawie utworzenia programu stypendialnego Młode Talenty. Program stypendialny Młode Talenty przeznaczony jest na wspieranie inicjatyw uczniowskich  w  zakresie  realizowania  samodzielnych projektów i prac technicznych. Środki finansowe  stanowiące fundusz programu stypendialnego pochodzić będą z darowizn firm, instytucji, organizacji pozarządowych , wpłat osób prywatnych oraz ze środków własnych Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zasady przyznawania stypendiów są uregulowane w regulaminie programu stypendialnego Młode Talenty.

Zgodnie z regulaminem I tura programu stypendialnego zostanie uruchomiona w styczniu 2017. W I turze  zostanie rozdysponowane 5000 zł. 

Bardzo liczymy na życzliwość i prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. Datki w dowolnej wysokości można składać na konto stowarzyszenia Bank BGŻ BNP Paribas S.A   98 2030 0045 1110 0000 0387 2230 z dopiskiem darowizna na program stypendialny Młode Talenty

Do pobrania regulamin  oraz wniosek o przyznanie stypendium.