SzachMat w Elektryku dla dzieci i młodzieży Nowego Sącza

Dobiegły końca zajęcia pozalekcyjne realizowane w II semestrze roku szkolnego 2015/2016. W zajęciach uczestniczyło 10 dzieci, które spotykały się we wtorki o godzinie 17-tej oraz 10 osobowa grupa młodzieży dla której zajęcia prowadzone były o godzinie 18-tej. Zajęcia prowadził instruktor szachowy Pan Marcin Burek. Podczas ostatnich zajęć uczestnicy mogli zmierzyć się między sobą w ramach wewnętrznego turnieju. Każdy z nich otrzymał na zakończenie nagrody zakupione ww ramach projektu. PICT0008

c_220_150_16777215_00_images_plakat_maly.jpgNowy semestr, a więc pora zacząć kolejny etap zajęć szachowych. Tak jak wcześniej zajęcia prowadzimy w dwóch 10-osobowych grupach, a szkolenie prowadzi instruktor szachowy Pan Marcin Burek.

Grupa dzieci odbywa zajęcia we wtorki, które zaczynają się od 17-tej, a kończą o godzinie 18:30

Grupa starszej młodzieży odbywa zajęcia we czwartki, które zaczynają się od 18-tej, a kończą o godzinie 19:30

Zajęcia odbywają się w internacie ZSEM, w sali konferencyjnej. W trakcie zajęć dzieci otrzymują napoje i słodycze.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zajęcia są realizowane w ramach projektu "SzachMat w Elektryku dla dzieci i młodzieży Nowego Sącza", który jest współfinansowany przez Miasto Nowy Sącz.