IX Memoriał arc. Jerzego Krzysztonia

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk

Pałac Młodzieży

2.    Cel:

-Uczczenie pamięci arc. Jerzego Krzysztonia, uczestnika mistrzostw świata oraz olimpiad szachowych w grze korespondencyjnej

-popularyzacja „królewskiej gry” na Sądecczyźnie

3.    Termin i miejsce zawodów:

-Turniej A dla juniorów  odbędzie się w świetlicy ZSEM w Nowym Sączu w dniu 5 grudnia 2015 roku, godzina 9:00. Tempo gry – 30 minut na zawodnika.

-Turniej B dla seniorów typu open odbędzie się w świetlicy szkolnej  ZSEM w Nowym Sączu w dniach 12 grudnia 2015 roku, godzina 9:00. Tempo gry - 30 minut na zawodnika. Wpisowe 10 zł

4.    Uczestnictwo i nagrody:

Nagrody dla pierwszych trzech zawodników. Ponadto nagrody dla najlepszego ucznia szkoły ponadgimnazjalnej, dwóch gimnazjalistów i trzech ze szkół podstawowych oraz trzech najlepszych uczestniczek zawodów w tym jednej ze szkół podstawowych. Turniej ma również charakter klasyfikacyjny. Będzie możliwość uzyskania IV i V kategorii szachowej, stąd potencjalni zdobywcy muszą wnieść opłaty w wysokości 5 zł.

5.    Inne:

-W trakcie zawodów organizatorzy przewidują zimne napoje i drożdżówki

-Ostateczna interpretacja regulaminu należy do Sędziego i organizatora turnieju