Wolontariat uczniowski w Elektryku

Wolontariat uczniowski

Wolontariat w Elektryku

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,

z jakim tej pomocy się udziela.”  - Jan Paweł II

Poniżej wykaz uczniów, którzy w roku szkolnym 2015/2016 będą pomagali z matematyki:

3. Dawid Potoczek kl. II i T -:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Tomasz Stokłosa kl. II m T -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5.  Arkadiusz Chudy kl. II t T -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. Karolina  Kątniak kl II j T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  7. Mateusz Kosakowski III f T -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  19. Krzysztof Bulanda IV T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   - pomaga z przedmiotów zawodowych

Przypominamy, że opiekunami wolontaruszy są nauczycielki matematyki pp Zuzanna Durlak i Barbara Wideł