Program Stypendialny Mistrzowie Matematyki - edycja II

W miesiącu kwietniu zakończyliśmy wypłatę stypendiów dla dwóch uczniów klas IV, a w czerwcu dla pozostałej szóstki z klas II i III. W trakcie trwania programu stypendialnego stypendyści uczestniczyli w dodatkowych zajęciach przygotowujących do konkursów i olimpiad, pracowali w wolontariacie uczniowskim pomagając słabszym uczniom z matematyki, uczestniczyli w zajęciach szachowych. W kolenym roku prawdopodobnie programem stypendialnym zostanie objętych 10 uczniów z klas II, III i IV. Warunkiem otrzymania 10,5 tys. dotacji  do III edycji programu z Fundacji mBanku jest złożenie terminowo sprawozdania z wykonania programu stypendialnego II edycji i przyjęcie przez fundację.

Lista uczniów ZSEM, którym przyznano stypendium w ramach programu Mistrzowie Matematyki w roku szkolnym 2015/2016

1. Tomasz Stokłosa -kl. II m T
    2. Arkadiusz Chudy -kl. II t T
    3. Karolina Kątniak -kl. II j T
    4. Dawid Potoczek - kl. II i T
    5. Mateusz Kosakowski - kl. III f T
    6. Mateusz Pasionek -kl. III f T
    7. Mateusz Zembol -kl. IV t T
    8. Mateusz Jarosz - kl. IV t T

W ubiegłym roku szkolnym z programu Mistrzowie Matematyki skorzystało 4 uczniów klas pierwszych. Rozliczenie programu zostało pozytywnie ocenione przez fundację MBanku i w związku z tym  na  rok szkolny 2015/2015 mogliśmy ubiegać się o większe środki finansowe. Do tego dołożyliśmy kwoty pozyskane od darczyńców oraz własne i w ten sposób jesteśmy przygotowani na ufundowanie 8 stypendiów dla uzdolnionej matematycznie młodzieży. Zakładamy, że stypendia dostanie 4 uczniów klas 2 i po dwóch z klas 3 i 4. Szczegółowe zasady podane są w regulaminie, natomiast zainteresowani otrzymaniem stypendiów muszą wypełnić wnioski stypendialne i złożyć je do 15 września br. u pedagoga szkolnego.

REGULAMIN PRZYZNAWANIA STYPENDIÓW

Wniosek o przyznanie stypendium