SzachMat w Elektryku dla dzieci i młodzieży Nowego Sącza

w dniu 15 grudnia 2015 zakończył się realizowany przy finansowym wsparciu Miasta Nowego Sącza projekt "SzachMat w Elektryku dla dzieci i młodzieży Nowego Sącza" Na zakończenie część dzieci i młodzieży uczestniczyło w turnieju IX Memoriał arc. Jerzego Krzysztonia. W sumie w zajęciach pozalekcyjnych z szachów uczestniczyło 40 dzieci i młodzieży zamieszkałych w Nowym Sączu. Po ogłoszeniu konkursów  na realizacje zadań publicznych w roku 2016 Stowarzyszenie Sądecki Elektryk zgłosi projekt na kolejne zajęcia pozalekcyjne w roku 2016.

c_220_150_16777215_00_images_DSC02011.JPG

c_220_150_16777215_00_images_plakat_szachowy_miniatura.jpg

Szachy w Elektryku, czy to w formie zajęć pozalekcyjnych czy organizowanych turniejów stają się powoli normalnością. A skoro zaczynamy nowy rok szkolny, więc wracamy też do zajęć szachowych. W tym semestrze zgodnie z projektem, który dofinansowuje Miasto Nowy Sącz, zajęcia będziemy prowadzili  w dwóch dziesięcioosobowych grupach wiekowych do 13 lat i powyżej. Dwugodzinne zajęcia dla grupy młodszej zaczynamy w najbliższy wtorek tj. 15 września br o godzinie 17:00. Zajęcia dla grupy starszej 17 września (czwartek) o godzinie 18:00. Zajęcia odbywać się będą w internacie ZSEM, a prowadzić je będzie instruktor szachowy Pan Marcin Burek. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach. Telefon do kontaktu 509553462. (dodano 8 września 2015)