Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Strona Stowarzyszenia Sądecki Elektryk. Zapraszamy przyjaciół oraz absolwentów Elektryka.

Get Adobe Flash player

Witryna informacyjno-edukacyjna

Projekt witryny informacyjno-edukacyjnej dla mieszkańców miasta Nowego Sącza dotyczącej systemu gospodarowania odpadami komunalnymi.

Zadanie polegało na zaprojektowaniu, wykonaniu oraz wdrożeniu witryny internetowej w oparciu o system zarządzania treściami. Witryna została uzupełniona treściami z zakresu selektywnej zbiórki odpadów, które znajdowały się na stronie www.nowysacz.pl. Użytkownikami witryny są mieszkańcy miasta Nowy Sącz. Zadanie zostało wykonane w terminie od 15 maja do 10 sierpnia 2015r. Witryna znajduje się pod adresem www.odpady.nowysacz.pl.

Dzięki tej witrynie odwiedzający stronę mają możliwość wysłania wiadomości bezpośrednio do Wydziału Gospodarki Komunalnej w Nowym Sączu. Na stronie internetowej utworzono działy "Edukacja ekologiczna" oraz "PSZOK", gdzie zamieszczane są materiały promujące właściwe zasady postępowania z odpadami komunalnymi i informacje na temat Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Na głównej stronie znajdziemy odnośniki do plików deklaracji oraz harmonogramu odbierania odpadów komunalnych. W dziale "Prawo" znajdują się ustawy, uchwały, a także rozporządzenia. Dzięki zakładce "Opłaty" mieszkańcy będą mogli sprawdzić aktualne stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Na stronie znajdziemy dużo informacji dla dorosłych z zakresu selektywnego zbierania odpadów komunalnych, co wpływa na zmniejszenie ilości nielegalnych składowisk odpadów komunalnych.

Projekt Witryny Informacyjno-Edukacyjnej został  zrealizowany w ramach zadań zleconych i dofinansowanych przez Miasto Nowy Sącz