Turniej Szachowy Szach-Mat w Elektryku

Do turnieju zapisało się 20 zawodników. Decyzją sędziego i organizatorów uczestnicy zostali podzieleni na dwie  grupy:

- posiadających kategorię szachową

- nieposiadających kategorii szachowej

W grupie pierwszej zwyciężył Michał Woźniak, II miejsce uzyskał p. Zdzisłąw Soliwoda, a III Kacper Kmak

W grupie drugiej zwyciężył p. Marek Ryglewicz, II miejsce zdobył Łukasz Hopek, a III Kacper Trzęsała.

Wszyscy uczestnicy turnieju zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi i słodyczami. P. Marek Ryglewicz jako organizator zrezygnował z nagrody na rzecz kolejnego zawodnika :)c_220_150_16777215_00_images_na_stron.jpg

Stowarzyszenie Sądecki Elektryk oraz Pałac Młodzieży w Nowym Sączu zapraszają na turniej szachowy z okazji zakończenia roku szkolnego 2014/15 w Elektryku.

Poniżej szczegółowy regulamin

Turnieju Szachowego „Szach-Mat w Elektryku”

1. Organizator Stowarzyszenie Sądecki Elektryk i Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  2. Celem turnieju jest popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży oraz uzyskanie norm na kategorie szachowe
  3. Zawody odbędą się w ZSEM w Nowym Sączu w dniu 20 czerwca 2015 roku. Początek o godz. 9:15
  4. Przyjmowanie zgłoszeń przed turniejem w godzinach 8:30 – 9:00
  5. System:      szwajcarski, 7 rund, 2 x 30 min
  6. Sprzęt szachowy zapewnia organizator
  7. Wpisowe: opłata klasyfikacyjna obowiązkowa 5 zł
  8. Nagrody rzeczowe:
    • Za 3 pierwsze miejsca
    • Dla najlepszego uczestnika do lat 13 – osobno dla chłopców i dziewczyn
    • Dla najlepszego uczestnika do lat 10 – osobno dla chłopców i dziewczyn
  9. Inne:
    • Organizator zastrzega sobie prawo - w porozumieniu z sędzią głównym - do dokonania koniecznych zmian Regulaminu i wyłączne prawo jego interpretacji.
    • Obowiązują aktualne przepisy Kodeksu Szachowego.
    • Dzieci powinny uczestniczyć pod opieką dorosłych.
    • Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie.

ZAPRASZAMY!!!