Wolontariat uczniowski

Wolontariat w Elektryku

„Ważny jest rodzaj pomocy, którą się oferuje,ale jeszcze ważniejsze od tego jest serce,

z jakim tej pomocy się udziela.”  - Jan Paweł II

Poniżej wykaz uczniów, którzy w roku szkolnym 2014/2015 będą pomagali z matematyki:

1.  Łukasz Jeleń IV m T -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   pomoże też z przedmiotów zawodowych (mechatronika)
  10. Adrian Jeleń II m T - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     dodatkowo może pomóc z fizyki
  12. Kamil Migacz kl. I e T - e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  13.  Arkadiusz Chudy kl. I t T - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  14. Witold Barcz kl. I g T - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  15. Dawid Potoczek kl. I i T - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  16. Tomasz Stokłosa kl. I m T - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że opiekunami wolontaruszy są nauczycielki matematyki pp Zuzanna Durlak i Barbara Wideł