Masz pytanie? Napisz! stowarzyszenie@zsem.edu.pl

Konkurs „interface multimedia unit”

dodano 16.11.2018

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem  „interface multimedia unit” oraz biorąc pod uwagę że informacja mogła nie dotrzeć do wielu osób organizatorzy ustalają nowy termin przysyłania zgłoszeń na dzień 07.12.2018. Jeszcze raz przypominamy, że dokumentację do projektu można otrzymać od Pana Pawła Piszczka (można pisać na adres z dziennika elektronicznego)


Stowarzyszenie Sądecki Elektryk oraz firma Aptiv zapraszają młodzież do udziału w konkursie  „interface multimedia unit”.

Przedmiotem konkursu jest aplikacja webowa mająca na celu sterowanie systemem multimedialnym samochodu. Aplikacja powinna działać na urządzeniu car entertainment dostarczonym przez firmę Aptiv. Organizatorzy zapewniają uczestnikom dostęp do dokumentacji i plików przykładowych działających na urządzeniu w oparciu o które uczestnicy stworzą swoje aplikacje.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone wysokimi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Serdecznie zapraszamy do udziału. Podsumowanie konkursu odbędzie się podczas VIII Pikniku Naukowego w Elektryku w dniu 18 grudnia 2018.

Poniżej regulamin oraz formularz zgłoszeniowy.


Regulamin konkursu Aptiv


Rejestracja do konkursu

Zgłoszenia (zawierające imię, nazwisko oraz tytuł pracy) proszę przesyłać na adres stowarzyszenie@zsem.edu.pl